Рубрика “Голос громад Путильщини” від учасниць “Media-UP”
Десятого травня в навчальному закладі «Сергіївський ліцей імені Л. Кобилиці» відбулася зустріч випускників 1986 року випуску. Колишні учні зустрілися зі своєю першою вчителькою Ольгою Василівною Несторяк, а також із вчителями, у яких вони навчалися пізніше.

Випускники також були приємно схвильовані цією зустріччю. Мені вдалося поспілкуватися з двома з них. Анна Лепетюк була рада можливості знову побачитися зі своїми вчителями та однокласниками. Як вона розповіла, незважаючи на відстань і стільки років, що минули після випуску, у них є група однокласників у Viber. І там вони спілкуються між собою. “Так, як би вернувси назад у школу”, – каже Юрій Ністор. Він був радий прийти до школи та побачити своїх вчителів: “Я колис ходив туда, тепер мої внуки ходє”.
Оскільки він військовослужбовець, то важко було знайти час, щоб приїхати. Він
не знав, чи відпустять його у відпустку, чи ні. Бо це війна, і все може змінитися в будь-який момент. Юрій каже, що коли вже виїхав з Чернігова на Київ, то вже був певний, що їде додому.
Серед випускників є ще один військовий – Валерій Киверо, який, на жаль, не зміг приїхати на цю зустріч. Але цього дня ліцей висловив величезну подяку та шану захисникам. Адже завдяки їм відбуваються такі зустрічі, живуть і працюють українці. А на згадку про зустріч випускники подарували ліцею ноутбук та зробити багато світлин на пам’ять у стінах рідної школи.
Богдана САВЧУК.