icon clock28.05.2026
icon eye51
У громадах

Не лише екрани: чим живуть довгопільські учениці після школи

Рубрика “Голос громад Путильщини” від учасниць “Media-UP”

   Поки дорослі часто говорять, що підлітки тільки й роблять, що сидять у телефонах, учні Довгопільського ліцею щодня доводять інше.

   На початку травня ліцеїстка Плитчук Марія здобула гран-прі з вокалу на конкурсі «Музика весни». Але за цією перемогою – не лише виступ на сцені, а багато репетицій, хвилювання та праці після уроків.

  • Коли я співаю, то ніби проживаю кожну пісню. Перед виступами завжди хвилююся, але потім виходжу на сцену – і це відчуття неможливо описати, – ділиться Марія.

    Ангеліна Тонієвич пише вірші ще з 3 класу та займається у літературній студії «Чарівна квітка», яку веде філологиня  Олена Слижук.

  • Іноді ідеї приходять дуже несподівано. Буває, вже лягаю спати, а потім доводиться вставати й записувати нові рядки, щоб не забути їх до ранку. Найчастіше пишу тоді, коли є настрій або сильні емоції, – розповідає Ангеліна.

   А от Дарина Безель  більшість вільного часу проводить у спортзалі. Дівчина займається волейболом та є однією з найсильніших нападниць шкільної команди.

  • Іноді після тренувань дуже втомлююся, але мені подобається грати у волейбол. Особливо люблю моменти, коли команда підтримує одне одного, навіть якщо щось не виходить, – каже Дарина.

   У Довгопільському ліцеї діє 11 гуртків, де учні можуть знайти себе у творчості, спорті чи інших заняттях.

   Можливо, хтось і далі бачить у молоді лише телефони. Але за межами екранів є інше життя – з тренуваннями, виступами, переживаннями, перемогами й маленькими кроками до мрій.

   Ангеліна БІЛЕЙЧУК.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *