Історичне «срібло» путильських футболістів

   Травень став знаковим для спортивної історії Путильщини. Вперше команда Путильського ліцею імені Юрія Федьковича піднялася на таку високу сходинку, ставши срібним призером обласного етапу Всеукраїнських змагань «Шкільний м’яч». Це досягнення є першим успіхом такого рівня для навчального закладу.

   Шлях до результату розпочався з переконливої перемоги на районному рівні. Як розповідає тренер команди Євген Маслієв, хлопці (категорія учнів 6-х класів та молодших) спочатку вибороли титул чемпіонів серед шкіл Вижниччини, отримавши путівку у фінальну частину обласних змагань.

   У вирішальних поєдинках 5 травня нашим гравцям протистояли серйозні суперники: команди Чернівецького ліцею №1, Глибокої та Романківців. Вихованці Путильської ДЮСШ, які представляли ліцей, продемонстрували командну єдність та видовищну гру. Кожна хвилина на полі була сповнена жаги до перемоги, що зрештою і принесло команді омріяні нагороди.

   Окреме визнання отримав Давид Тодосійчук, якого було названо кращим гравцем команди. Його майстерність та лідерські якості стали ключовими у протистояннях із сильними суперниками.

   Ми пишаємося нашими юними футболістами, які з першої спроби підкорили таку високу вершину. Бажаємо, щоб це срібло стало початком великого переможного шляху.

    Кор. «Карпат».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *