Травень став знаковим для спортивної історії Путильщини. Вперше команда Путильського ліцею імені Юрія Федьковича піднялася на таку високу сходинку, ставши срібним призером обласного етапу Всеукраїнських змагань «Шкільний м’яч». Це досягнення є першим успіхом такого рівня для навчального закладу.

Шлях до результату розпочався з переконливої перемоги на районному рівні. Як розповідає тренер команди Євген Маслієв, хлопці (категорія учнів 6-х класів та молодших) спочатку вибороли титул чемпіонів серед шкіл Вижниччини, отримавши путівку у фінальну частину обласних змагань.
У вирішальних поєдинках 5 травня нашим гравцям протистояли серйозні суперники: команди Чернівецького ліцею №1, Глибокої та Романківців. Вихованці Путильської ДЮСШ, які представляли ліцей, продемонстрували командну єдність та видовищну гру. Кожна хвилина на полі була сповнена жаги до перемоги, що зрештою і принесло команді омріяні нагороди.
Окреме визнання отримав Давид Тодосійчук, якого було названо кращим гравцем команди. Його майстерність та лідерські якості стали ключовими у протистояннях із сильними суперниками.
Ми пишаємося нашими юними футболістами, які з першої спроби підкорили таку високу вершину. Бажаємо, щоб це срібло стало початком великого переможного шляху.
Кор. «Карпат».